Regulamin

ZASADY OGÓLNE
Ze sklepu mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie,
Właścicielem sklepu jest firma:
 ,,ALCHEMY,,
ul. Klonowa 20 lok 1 
00-591 Warszawa
Tel/fax +48 22 849 32 56
Tel: 0513109909
e-mail: biuro@alqvimia.pl
NIP-522-245-08-64
Wszystkie nasze olejki esencje, oleje, kosmetyki pielęgnacyjne wolne są od pochodnych ropy naftowej, chemicznych konserwantów, syntetycznych perfum, wyprodukowane w sposób rzemieślniczy na podstawie alchemicznych receptur z różnych okresów istnienia naszej planety.
Termin ważności w zależności od kosmetyku od 3 do 12 miesięcy od momentu otwarcia opakowania w zależności od charakterystyki produktu. 
Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, a podany skład publikujemy.
Niektóre produkty mogą być niedostępne o czym na bieżąco informujemy.
Istnieje także możliwość zamówienia indywidualnego,
cena katalogowa może ulec zmianie z powodów od nas niezależnych.
Ceny umieszczone w naszym sklepie są cenami obowiązującymi na terytorium Polski .
Realizujemy zamówienia zagraniczne jednak ceny transportu mogą ulec zmianie.
Rabatów udzielamy od kwoty powyżej 1500 zł brutto.  
Zamówienie potwierdzane jest telefonicznie lub pocztą elektroniczną w ciągu 24 godzin roboczych.
W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy Kupującego (np. błędny numer telefonu) w ciągu 3 dni roboczych, zostanie ono anulowane.
Złożenie zamówienia przez Kupującego  jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu . 
Koszt wysyłki i opakowania 25 zł i doliczany jest do kwoty zamówienia .
Kupujący odbierając paczkę zobowiązany jest  do sprawdzenia, czy przesyłka jest cała i nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.
Jeżeli po 4 dniach roboczych od momentu wysłania przez nas paczki nie dostaliście Państwo zawiadomienia (awizo) o tym, że czeka ona na Was na poczcie, prosimy o osobiste sprawdzenie czy przesyłka dotarła do Państwa Urzędu Pocztowego.
W większości przypadków okazuje się, że paczka czeka na poczcie – a po prostu nie zostało dostarczone awizo przez listonosza lub zostało ono błędnie wypisane.
Gdyby jednak okazało się, że po 6 dniach roboczych nie dostali Państwo awizo z poczty i sprawdziliście, że paczki na poczcie nie ma, to prosimy o kontakt z nami pod adresem biuro@alqvimia.pl 
Paczka w Urzędzie Pocztowym (zakładając, że tam jest) pozostaje przez 14 dni roboczych, po czym jest odsyłana do nadawcy. - Informujemy, że jeżeli zdarzy się, że Klient nie odbierze paczki z zamówionym przez siebie towarem (np. minie termin odebrania przesyłki lub zrezygnuje z zamówienia), przy następnym zamówieniu będziemy wymagali telefonicznego potwierdzenia złożonego zamówienia. - Ze względu na poniesione koszty związane z zakupem towaru i stracony czas nie przewidujemy współpracy z Klientami, którzy nie odebrali dwóch kolejnych zamawianych przez siebie przesyłek. 
Dane Klienta otrzymane w celu realizacji zamówienia przechowywane są przez firmę Alchemy z uwzględnieniem niezbędnych standardów bezpieczeństwa wymaganych przez Prawo Polskie.Przyjmujemy tylko produkty oryginalnie zapakowane i w nienaruszonym stanie. Zwrotom nie podlegają: towary noszące ślady używania oraz towary mające zniszczone oryginalne opakowanie. Koszt dostawy jednak nie podlega zwrotowi, a towar jest odsyłany na Państwa koszt. Bez względu na okoliczności, żadne przesyłki "za pobraniem" nie będą przyjmowane.  Do przesyłki zawierającej zwracane produkty wymagane jest dołączenie oryginału paragonu lub faktury. Zwrot pieniędzy następuje po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, przelewem na konto Klienta. Składając zamówienie  akceptuje powyższy regulamin.
Życzymy państwu udanych zakupów 

Ważne!!! Prosimy i zalecamy bez uprzedniej zgody lekarskiej kobiety w ciąży, dzieci poniżej trzeciego roku życia, osoby starsze, cierpiące na astmę lub alergię, żeby olejków eterycznych nie używały, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za samodzielne ich stosowanie.
(1) Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
(2) Zamówienie można złożyć korzystając z formularza na stronie, pocztą elektroniczną z uwzględnieniem zawarcia wszelkich danych wymienionych w formularzu zamówienia.
(3) Formy płatności :  przedpłata na konto podane w zamówieniu.
(4) Towar dostarczamy za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.
Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności kuriera  'Protokołu Reklamacji'.
(5) Odbiór paczki i będziemy starali się sprawę wyjaśnić
(6) Poufność danych Przechowywane dane mogą w każdej chwili zostać udostępnione Klientowi do wglądu.
Właściciel sklepu Alchemy zastrzega sobie prawa wykorzystywania przechowywanych danych w celach prowadzenia programów lojalnościowych, weryfikacji jakości oferowanych usług oraz kontaktu z Klientem w celach związanych z realizacją zamówienia. - Zebrane dane NIE zostaną przekazane. żadnym podmiotom trzecim, niezwiązanym z firmą Alchemy. 
(7)  Reklamacje można składać w przeciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki (decyduje data nadania listu przewozowego), po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży.
(8) Postanowienia końcowe 

ALQVIMIA POLSKA

Uwaga!!! Olejki Eteryczne to roztwory aktywne pamiętaj, że bez zasięgnięcia opinii lekarza mogą być niebezpieczne.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Zgoda